top of page

התכנית ליזמים וחברות הזנק

בעשור האחרון, ליווינו עשרות יזמים וחברות הזנק מתחומים שונים בתחילת דרכן. ההחלטות הראשונות אותן נאלצים יזמים לקחת על עצמם לא פשוטות ועלולות להשפיע על הצלחת המוצר, עלויות הפיתוח הגבוהות, הקמת צוות המוצר והפיתוח, איפיון לא מלוטש המוביל לבזבוז זמן יקר וכמובן כסף שלא תמיד זמין. קיימים הרבה מיזמים מרתקים אשר נפלו בגלל תכנון לא נכון והוצאה כספית שלא סיפקה את המוצר או את ההנגשה מסיבות שונות כמו עיצוב ממשק או חוויה לא ממוקד, פיתוח גרסאות ״תוך כדי תנועה״, שימוש בטכנולוגיות פיתוח לא תואמות לדרישות המוצר ובעקבות כך עלויות תחזוקה חודשיות גבוהות במיוחד, תקופות פיתוח ארוכות, ללא מיקוד בתכונות העיקריות או פיתוח גרסה רזה עבור בדיקת היתכנות.

חושבים על פיתוח טכנולוגי עבור רעיון או מוצר חדש?
זו נקודת הפתיחה שלכם.
הפתרון המושלם מרעיון למוצר - פיתוח אפליקציות מובייל ומערכות SaaS

shutterstock_1337303492.jpeg
shutterstock_437225251.jpeg

אפיון וניהול מוצר

מהיכן מתחילים? כיצד להוציא לפועל את המיזם המדהים שלכם מרעיון למוצר אמיתי, כזה שישרת מאות / אלפי משתמשים בעולם? תהליך האפיון וניהול המוצר מתרחש לאורך כל תהליך הפיתוח של המוצר. החל מהאפיון הראשוני, בניית הארכיטקטורה תכנון מדוייק של ״סביבת החיים״ של המוצר, אפיון טכנולוגי ותרשימי זרימה וכמובן ניהול שוטף של חיי המוצר מיומו הראשון ועד להעלאתו לסביבה האמיתית. 

אצלנו תמצאו תכנון קפדני ואפיון מדוייק והם שיאפשרו לכם עבודה רציפה, ללא הוצאות נוספות, בלוחות זמנים מוגדרים מראש,  פיקוח נכון על צוותי המוצר / עיצוב / פיתוח, ניהול גרסאות, משימות וגאנטים. 

עיצוב ופיתוח המוצר

עיצוב חווית משתמש וממשק משתמש הינם נושאים שכדאי לקחת ברצינות יתרה בכל פיתוח של מיזם. חשוב תמיד לבחון מי הוא קהל היעד של המוצר שלכם (גילאים, סטטוס משפחתי, השכלה, מצב סוציואקונומי, תחביבים וכיו״ב) וכיצד להנגיש לקהל היעד את המוצר שלכם בדרך הטובה, הידידותית, האינטואטיבית והברורה ביותר. לכל צבע, גופן ומיקום יש משמעות עצומה אשר תשאיר ללקוחות שלכם חוויה אותה ירצו לחוות יום אחרי יום בכל שעה.

עם ניסיון של מעל 20 שנים בתחום עיצוב חוויה וממשק משתמש בהן אליהוא עיצב מאות פרויקטים שונים ומגוונים, אתם יכולים להיות בטוחים שהגעתם למקום הנכון.

shutterstock_1151989370.jpeg
shutterstock_248776741.jpeg

פיתוח גרסת POC / MVP

התלבטות אשר עומדת בפני כל יזם.ת - האם לפתח מוצר מלא או גרסה רזה של המוצר? האם שווה בכלל להשקיע זמן בפיתוח מוצר מלא בלי לדעת את ההתכנות של המוצר? מהי בכלל גרסת התכנות? גרסה רזה? 

גרסת התכנות או גרסה רזה היא גרסה קטנה יותר, המכילה בתוכה את התכונות העקריות של הרעיון שלכם אבל לא את כל התכונות. גרסה רזה של המוצר שלכם באה להעניק ״הצצה״ למוצר המלא שלכם בפני קהל היעד או המשקיעים, והסיבות היחידות לפיתוח גרסה קטנה יותר הן כמובן: זמן פיתוח מהיר, חיסכון בעלויות פיתוח, הצגה בפני משקיעים למטרת גיוס הון או בחינת התכנות בפני קהל יעד פוטנציאלי.

ביחד, נוכל לדייק ולאפיין את המוצר המלא שלכם ולמזער את הפיתוח שלו לתקופה קצרה אשר תחסוך לכם עשרות אלפי שקלים. מה לכלול בגרסה הרזה? כיצד ניתן לפתח גרזה רזה בתוך חודש עד שלושה חודשים? כיצד להנגיש את הגרסה בפני משתמשים ולאסוף מידע אודות החוויה האישית שלהם מהמוצר וכיצד להציג את הגרסה למשקיעים. הכל נעשה יחד.

הקמת צוותי מוצר ופיתוח

כיצד בונים צוות מוצר מנצח? מה הן דרישות הסף עבור כל מועמד? האם לגייס צוות פיתוח On Site או צוות מרוחק? בשנים האחרונות ליווינו יזמים רבים אשר הגיעו ללא רקע טכנולוגי מה שגרם להם לגייס צוות מוצר ופיתוח על פי המלצות ממשפחה או מהמלצות שמצאו ברשתות חברתיות. לרוב, הצוות שהקימו לא תאם לדרישות הטכנולוגיות של המוצר. חושבים להתחיל תהליך גיוס של צוות מוצר ופיתוח? אנו כאן בשביל לסייע לכם לעשות את זה נכון. נלווה אתכם בכל תהליכי הגיוס והמיון של הצוות המושלם עבור המוצר שלכם ויחד נבנה סביבת עבודה טכנולוגית המותאמת בדיוק למוצר שלכם. 

shutterstock_539426092.jpeg
shutterstock_1414838384.jpeg

הדרכות צוותים

ידע זה כח בזה אין ספק. בניית צוותים מנצחים בארגון שלכם הינו שלב מרכזי בתהליך פיתוח הרעיון שלכם אבל לא פחות חשוב הוא כל נושא הלמידה וההעשרה של העובדים בארגון. העולם הטכנולוגי / יזמי מתחדש בכל יום ומתדולוגיות חדשניות נכנסות לחיינו כל הזמן ולכן חשוב להעשיר ולגרות את הידע של כל הצוותים. בעמוד הסדנאות שלנו תוכלו לקרוא הכל אודות הסדנאות והקורסים אותם אנו מעבירים במשרד/בחברה שלכם בסביבה הקרובה והנוחה לכם ביותר. החל מקורסי העשרה בתחום המשחקיות, למידה עצמית ומוטיבציה ועד לסדנאות ניהול ועיצוב מוצר ופיתוח מוצרים טכנולוגיים.

בואו לקפה איתנו :-)
לפגישת ייעוץ ראשונה ללא התחייבות

הפנייה נשלחה בהצלחה, תודה

bottom of page